אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


תוספות שיער


בשנים האחרונות תפס תאוצה השוק של תוספות שיער המאפשר לנשים רבות לשנות את שיערן, להאריכו או לעבותו ללא מאמץ ניכר ובעלות יחסית סבירה. תוספות שיער נחלקות לקטגוריות עפ"י טיב השיער בו משתמשים עבור התוספת (שיער מסין נחשב בד"כ לזול ביותר, ושיער מאירופה נחשב עפ"י רב היקר ביותר). המחירים אינם קבועים ותלויים בשיטה הנבחרת עבור תוספות שיער, באורך התוספת הרצויה ובטיבה.

להלן אסקור את השיטות השכיחות ביותר המוצעות בשוק כיום עבור תוספות שיער:

1. תוספות שיער בשיטת החיבור על ידי קליפסים מיוחדים

שיטה זו עבור תוספות שיער מתבצעת על ידי חיבור של שיער טבעי על ידי קליפסים מיוחדים אל הראש. הקליפסים נתפרים אל תוספת השיער. בשלב השני מחברים את יריעת השיער החדש אל השיער הטבעי וכך נוצרת תוספת שיער באורך ובגוון הרצוי. יתרונותיה של שיטה זו עבור הנחת תוספות שיער הם בכך שהיא אינה משתמשת בחמרים כימיים כלשהם, היא פשוטה ואינה אורכת זמן רב, התוצאות עשויות להחזיק לזמן רב (אם כי דורשות תחזוקה שוטפת של אחת לשבועיים לערך) והתהליך הפיך באופן מהיר.

שיטה זו עבור תוספות שיער מתאימה בעיקר למי שמעונינת בהוספת נפח ומשקל לשיערה. לבעלות שיער דליל שיטה זו עבור תוספות שיער אינה מומלצת כיוון שמשקל השיער החדש עשוי להביא לשבירתו של השיער.

המחירים בשיטה זו עבור תוספות שיער תלויות בכמות השיער שרוצים לשזור בשיער הטבעי.

2. תוספות שיער בשיטת ההלחמה

שיטה זו של תוספות שיער עושה שימוש במלקחיים מיוחדות המלחימות את תוספת השיער אל השיער הטבעי ע"י חום. במכונת ההלחמה מצוי מעין דבק המומס בחום ומתמזג עם השיער. העבודה בשיטה זו של תוספות שיער באמצעות הלחמה נעשית ע"י חלוקות השיער לקבוצות.

יתרונותיה של שיטה זו עבור תוספות שיער היא בעיקרה הקביעות של שיטת ההלחמה. התוצאה עשויה להישמר חדשים רבים ולהוות חלק בלתי נפרד משיער הראש הטבעי. עם זאת, יש לציין שגם שיטה זו של תוספות שיער דורשת תחזוקה שוטפת למדי, אם כי פחותה מבשיטת הקליפסים.

שיטה זו עבור תוספות שיער מתאימה גם לבעלות שיער דליל, קצר או ארוך. עם זאת, כדאי לדעת ששיטה זו של תוספות שיער דורשת הנחיות התנהגות ברורות: הרחצה בים ובבריכה אסורה, יש להשתמש בשמפו מיוחד שמכיל חמרים טבעיים בלבד וההברשה צריכה להיות עדינה.

3. תוספות שיער באמצעות חרוזים

בשיטה זו עבור תוספות שיער מחוברת תוספת השיער אל השיער הטבעי באמצעות חרוזים אלסטיים. השיער מושחל דרך לולאת החרוז אל השיער הטבעי ומהודק על ידי מכשיר מיוחד. תוספות השיער בשיטה זו הן חלקות, ולכן מותאמת שיטה זו של תוספות שיער לבעלות שיער חלק.

יתרונותיה של שיטה זו עבור תוספות שיער הם בכך שלא נעשה שימוש בחמרים כימיים כלשהם והתוספות קלות להסרה. באחזקה די מינמלית יחזיקו תוספות שיער בשיטה זו עד כשישה חדשים בהם יהיה ניתן לצבוע את השיער או להעביר אותו כל טיפול אחר.

4. תוספות שיער בשיטת ההדבקה

בשיטה זו עבור תוספות שיער תחובר תוספת השיער אל השיער הטבעי על ידי דבק. חלק מהשיטות עבור תוספות שיער באמצעות הדבקה משתמשות בפסי הדבקה העשויים סיליקון המוצמדים אל תוספת השיער. שיטות אחרות עבור תוספות שיער באמצעות הדבקה עושות שימוש בחומר הקרוי לטקס או בחומרי דבק אחרים. תהליך ההדבקה בשיטה זו עבור תוספות שיער עשוי לארוך כשעה.

שיטה זו של תוספות שיער מתאימה בעיקר לאירוע בודד או לזמן קצר כיוון שאין שיטה זו מאפשרת את השימוש במרככי שיער ואף רחצה בשמפו עשויה לשטוף את הדבק.

תוספות שיער

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב