אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


ביטוח חיים


לפוליסת ביטוח חיים יש כמה מטרות, בראשן להגן על הקרובים עלינו התלויים בהכנסותינו לשם קיום.

ישנם סוגים רבים של ביטוח חיים, חלקם, בנוסף לפונקציות הנ"ל, הן בעלות מרכיבי חיסכון, מעין תכנית פנסיה לזמן היציאה לגמלאות.

להלן המרכיבים העיקריים:

1.הגנה על צרכי המשפחה:

הקיום הכלכלי של משפחה תלוי בהכנסותיו של אחד או שני בני הזוג. במידה ואחד מבני הזוג מאבד את כושר העבודה שלו או פורש לגמלאות נפגמת רמת החיים אליה הורגלה המשפחה. ביטוח חיים בא למנוע מצב זה ע"י לקיחה בחשבון של הפער בהכנסה שעשוי להיגרם כתוצאה מאובדן כושר העבודה של אחד או יותר ממכלכלי המשפחה.

חישוב צרכי הקיום של המשפחה, ובהתאם של שיעור הפוליסה הנדרשת, יתקיים דרך חישוב הסכום הנדרש למשפחה למטרת קיום כלכלי תקין. בחישוב זה יילקחו בחשבון מקורות הכנסה נוספים כגון נכסים, חסכונות קצבאות וכד'.

בחישוב צרכי המשפחה יש לקחת בחשבון גם את הרכב המשפחה. מספר הנפשות במשפחה, למשל, הוא בעל השפעה גדולה לאין ערוך על צרכי הכלכלה שלה. ההרכב המשפחתי עשוי להשתנות במהלך הזמן ולכן רצוי לעדכן את הפוליסה בכל פעם שמשתנה הרכב המשפחה (עם הולדת ילד חדש, עזיבת ילד את הבית וכד').

רכישת ביטוח חיים יכולה להתבצע דרך מסגרת פרטית או דרך העבודה.

2.מרכיב חיסכון בפוליסת ביטוח חיים:

רמת החיים שלנו תלויה בשיעור ההכנסות שלנו. במקרים של אובדן כושר העבודה או יציאה לפנסיה, תרד רמת החיים שלנו אם לא דאגנו לתכנית חיסכון הבאה לגבות אותנו במקרים אלה. פוליסת ביטוח חיים היא אפשרות נאותה להבטחת רמת החיים שלנו במקרים אלה. מומלץ להתחיל כמה שיותר מוקדם בחיסכון המיועד לגיל הזקנה בכדי שלא נאלץ לחיות מקצבה בלבד בהגיענו לשלב הגמלאות. תכניות החיסכון למטרת פנסיה הן רבות, כשביטוח חיים היא רק אחת מהן.


ביטוח חיים - כיסויים נוספים


לפוליסת ביטוח חיים ישנן אפשרויות הרחבה בתמורה לתשלום נוסף בפרמייה. להלן אופציות הרחבה לפוליסה:

  • כיסוי כספי בפוליסה במצב של אובדן יכולת העבודה של בעל הפוליסה ועד למועד חזרתו לעבודה
  • הכנסת בו או בת הזוג לפוליסה למקרה בו אחד מבני הזוג נפטר
  • הרחבה למצב בו נפטר בעל הפוליסה
  • הרחבות בפוליסה לרפואה משלימה
  • הרחבות למצבים של מחלות חשוכות מרפא
  • הרחבה עבור מצב של נכות הנגרמת מתאונה

ביטוח חיים

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


החזרות מס בפוליסת ביטוח חיים


ההפקדות המתבצעות לטובת ביטוח חיים נחשבות הוצאה מוכרת, הן לשכירים והן לעצמאיים, ולכן הפרמיות פטורות ממס.

שכיר המבצע הפקדות לטובת ביטוח חיים זכאי להטבות מס בגין הוצאה מוכרת עבור חלק מהסכום עד לתקרה הקבועה בחוק. תקנות המס קבועות בסעיף 45 ורצוי לדעת אותן. מידע מקיף יש לקבל מאתר משרד האוצר.


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב