אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


העלמת ורידים


אחת הבעיות הנפוצות ביותר מהן סובלות נשים היא בעיית הורידים הבולטים. ורידים בולטים עשויים להיגרם ממגוון רחב של סיבות כהריון, השמנת יתר, חוסר בפעילות ספורטיבית, גנטיקה ועוד.

המינוח הרפואי של ורידים בולטים הינו "אי ספיקת ורידים" או "דליות", מאחר והגורם להיווצרותם של ורידים בולטים היא בעיה במסתמי הורידים המונעת זרימת דם תקינה. דבר זה גורם לכך שהדם נעצר בתוך הוריד במקום לזרום דרכו, הוריד מתנפח ויוצר את הבליטה במבנהו.

ורידים בולטים נחשבים לבעיה אסתטית נפוצה ממנה סובלות נשים רבות. לשם העלמת ורידים מצויים כיום בשוק מגוון של טיפולים:

  1. העלמת ורידים ע"י סקלרותרפיה
  2. העלמת ורידים בלייזר
  3. העלמת ורידים דרך הוצאתם באמצעות מחט

העלמת ורידים ע''י סקלרותרפיה


סקלרותרפיה נקרא התהליך בו מוזרק חומר ההזרקה לתוך הוריד הבולט באמצעות מחט זעירה. בעקבות כך נחסם הוריד ונעצרת זרימת הדם העוברת דרכו. מה שמתרחש בתהליך זה של העלמת ורידים הוא שמנוטרל הוריד כערוץ להעברת דם, ולאט לאט נעלם הוריד הבולט ויוצא מתפקודו.
טיפול הסקלרותרפיה עבור העלמת ורידים נחשב לטיפול קל ומהיר. הוא אינו דורש הרדמה ומאפשר שחרור של המטופלת הביתה מיד בסיום התהליך. את תהליך הסקלרותרפיה יש לבצע במקום מורשה ע"י רופא מוסמך בכירורגית הדם.

העלמת ורידים בלייזר


מה שעומד בבסיסו של מכשיר הלייזר הפועל לשם העלמת ורידים הינו ההמוגלובין. הוריד מנוטרל בעקבות התחממות הדם ע"י קרן הלייזר. הטיפול בלייזר לשם העלמת ורידים דורש מעקב לאחר סיום הטיפול (כ-7 שבועות לאחר מועד סיום הטיפול בלייזר לשם העלמת ורידים). לעיתים קרובות נדרשת חזרה על הטיפול, כמה חודשים עד שנה לאחר סיום הטיפול הראשון, מאחר והגוף עשוי לנסות ולתקן את הורידים שנוטרלו ע"י הלייזר. הטיפול השני הוא לעיתים הקריטי ביותר כיוון שהוא בוחן את התוצאה הסופית של טיפול העלמת ורידים בלייזר.

העלמת ורידים

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

בחירת הטיפול לשם העלמת ורידים


בחירת הטיפול לשם העלמת ורידים אינה רנדומאלית. במצב קל יחסית של ורידים בולטים ייבחר עפ"י רב טיפול בלייזר שיופעל באופן חיצוני ושטחי על הרגל. במקרים חמורים יותר של ורידים בולטים תיבחר עפ"י רב אפשרות של הסקלרותרפיה או התערבות כירורגית. לפני החלטה על הטיפול הרצוי לשם העלמת ורידים יש לעבור בדיקת דופלקס, כלומר בדיקת אולטרסאונד המיועדת לורידי הרגליים.


העלמת ורידים דרך הוצאתם באמצעות מחט


טיפול זה לשם העלמת ורידים נחשב לפעולה כירורגית ונבחר עפ"י רב במקרים קשים יותר של ורידים בולטים. באמצעות מחט זעירה מחורר הרופא נקב קטן מעל הוריד הבולט. דרך החור נשלף הוריד הפגוע החוצה. טיפול זה לשם העלמת ורידים מתבצע ע"י הרדמה וזמן ההחלמה מהיר.


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב