אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


ביטוח נסיעות


ביטוח נסיעות הוא פוליסה שיש לה תנאי תקרה הקבועים בחוק ושאין לחרוג מהם. כל התנאים שניתן להוסיף לפוליסה הם תוספות שאינן חורגות מהתנאים הבסיסיים שקשורים בהוצאות רפואיות מסוימות (הנגרמות ע"י מחלות או תאונות) וביטוח מטען. החוק אינו דן בתקרת פיצוי מינימלית ולכן ישנם הבדלים ניכרים בין פוליסות  המוצעות בשוק. פוליסות ביטוח נסיעות אף אינן דנות בתקרת זמן השהייה בחו"ל, מצב בריאותי, גיל המבוטח או קריטריונים שונים נוספים שיש לשים אליהם לב


משתנים בפוליסת ביטוח נסיעות


  • גיל המבוטח: גילו של המבוטח עשוי להיות משתנה בעל השפעה . חשוב מאד לבדוק אם קיימות הגבלות של גיל בפוליסת ביטוח נסיעות שרכשתם, בפרט אם אתם נוסעים עם ילדים או אם הנכם שייכים לקבוצת גיל הזהב.
  • אתרי היעד: אין ,עפ"י רב, מיגבלה הדנה בארצות היעד והפוליסה אמורה להיות תקפה לגבי כל המדינות. הקריטריון היחיד שמשתנה הוא נושא העלות. עפ"י רב, במדינות אירופה והמזה"ת עלויות האשפוז קרובות לעלויות בישראל. בארה"ב, לדוגמא, עלויות האישפוז גבוהות יותר, דבר העשוי להתבטא בפוליסה ולייקר אותה. אם אתם מתעתדים לבקר במקומות מבודדים יש לדאוג לכיסוי של הטסה לביה"ח בארץ שיהיה קבוע בתוך הפוליסה.
  • נהיגה ברכב שכור: אם הנכם מתעתדים לשכור רכב בחו"ל חשוב לדעת כי אין פוליסת ביטוח נסיעות ממלאה את אותן הפונקציות של ביטוח חובה.
  • החמרה של מצב בריאותי בזמן השהייה בחו"ל: עפ"י רב, ביטוח נסיעות סטנדרטי אינו כולל כיסוי ביטוחי במקרה של הדרדרות במצב בריאותי קיים. קיימת אפשרות לרכישת פוליסה של ביטוח נסיעות שתכלול סעיף כזה, אולם אז תדרשו ברב המקרים לחתום כי לא חלה הרעה במצבכם בשנה החולפת. בכל מקרה, גם אם תשלמו על כיסוי זה יש לקרוא סעיף זה בעיון רב כיוון שתנאי הכיסוי יהיו מוגבלים.
  • פעילות ספורטיבית מסוכנת: מרבית הפוליסות המוצעות כיום אינן מכסות הוצאות של ספורט אתגרי ומסוכן. למטרה זו קיימות חברות מיוחדות המספקות כיסוי במקרה של עיסוק בספורט מסוכן וגובות על כך מחירים שונים.
  • ביטוח מטען: זהו עניין לבדיקה בפני עצמו. יש לבדוק בקפידה את תקרת הכיסויים בנוגע למטען, בפרט אם אתם נושאים איתכם חפצים בעלי ערך. עפ"י רב, ניתן להרחיב את תקרת הכיסוי של ביטוח מטען, אולם בד"כ זה יתבטא במחיר הפוליסה.
  • המשך האשפוז בישראל: המשך הטיפול הרפואי בארץ נכללים בתוך תנאי הפוליסה של ביטוח נסיעות כחלק מתנאי המינימום הקבועים בחוק. יש להיות עירניים אם לא צומצמו ימי האשפוז בישראל הנכללים תחת תנאי הפוליסה.

פוליסות ביטוח נסיעות עדיפות יותר הן אלו שמכסות הוצאות אשפוז ע"י העברה ישירה לביה"ח הנמצא במקום בו אתם מבקרים. יש לשים לב גם לתנאי הנגישות למוקדי השירות של הביטוח הספציפי אותו רכשתם. מוקדי השירות חשובים בייעוץ מכוון לקבלת שירותי בריאות במקום הימצאכם.

ביטוח נסיעות

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבאמשך השהייה בחו''ל בפוליסת ביטוח נסיעות


למי שמתעתד לשהות בחו"ל לתקופה של מעל חצי שנה אין הפתרון של ביטוח נסיעות רלוונטי לגביו. זהו איננו ביטוח קבוע (כמחליף קופ"ח למשל), ולכן אם הינכם שוהים במדינה מסוימת מעל ל-6 חדשים רצוי לרכוש ביטוח רפואי של המדינה עצמה או כמה ביטוחים העוקבים בזמן מבחינת תקופות הכיסוי. מומלץ להחליט על תקופת הביטוח בארץ ולא במדינה בה אתם מבקרים, כיוון ששם פעולה של הארכה תערים עליכם קשיים לא סבירים. אם תירצו לקצר את התקופה תוכלו לעשות את זה לאחר הגעתכם ארצה.הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב