אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


ביטוח לעסק


ביטוח לעסק בא לספק כיסוי כספי במקרה של נזקים העשויים להתרחש בעסק (כתוצאה משריפה, הרס בזדון וכד'), או כיסוי כספי במידה ונאלץ בעל העסק לסגור את עסקיו לתקופה ממושכת וספג כתוצאה מכך הפסדים כבדים.

פוליסות של ביטוח עסק ניתנות להרחבה בתחומים שונים הקשורים לעסק, ומכילים בתוכן משתנים הנוגעים לאופי העסק, אופי הפעילות המתרחשת בו, היקף הפעילות וכדומה.

פוליסות של ביטוח עסק אינן אחידות. בגדול, מחיריהן במגמת ירידה בשנים האחרונות, אולם בשוק מוצעים שלל מחירים ותנאים, דבר שעשוי להיות מאד מבלבל עבור אדם שמתעתד לרכוש פוליסת ביטוח שכזו. הכיסויים הנפוצים ביותר בפוליסות של ביטוח עסק הם ביטוח מבנה, תכולה, צד ג', חבות מעבידים, אחריות מוצר (במידה והמוצר נפגע מסיבה כלשהי) ואובדן או ירידה ניכרת ברווחים.

להלן מידע שיש לתת עליו את הדעת הקשור לחריגי ביטוח עסק שכדאי שיפורטו בפוליסה:

 1. במידה והתחייב בעל הפוליסה לכלול בשמו אנשים נוספים (משכירים נוספים, שותפים וכד') חשוב מאד לציין את שמותיהם בפירוט בהסכם.
 2. חשוב מאד כי הפעילות בגינה פועל ביטוח לעסק תהא מפורטת ומתוארת בדפי הפוליסה (לדוגמא, חנות בגדים שהתחילה לקיים בזארים מחוץ לתחומי החנות או כדומה).
 3. יש להגדיר באופן המדויק ביותר את פירוט הרכוש בגינו פועלת הפוליסה, תוך פירוטם של כל פריטי הרכוש המיוחדים כגון ציוד מיוחד, חניונים, מוצרי אמנות וכד'.
 4. חשוב מאד לכלול בדפי פוליסת ביטוח לעסק גם חוזים והסכמים המתייחסים להתחיבויות ואחריות.
 5. חשוב להגדיר ולעדכן מדי שנה בעת חידוש הפוליסה את גבולות האחריות של הפוליסה.
 6. אמצעי המיגון בפוליסת עסק כלולים בעלות נוספת. יש לקחת עלות זאת בחשבון ולכלול אותה לעלות הגלובלית של הפוליסה.
 7. יש לעדכן מדי שנה בעת החידוש את סכומי הפוליסה. עסק הוא דבר דינאמי, רוכשים ציוד חדש, מגדילים את שיעור הייצור, מעסיקים יותר או פחות עובדים וכד'. חשוב מאד לעדכן את הפוליסה בהתאם בכדי להימנע מחוסרים.
 8. בעלי עסק רבים פותחים סניפים חדשים הקשורים לעסק שלהם. חשוב מאד לכלול אתרים חדשים אלה בתוך הביטוח של העסק. הביטוח לא יקבל אחריות על אתרים שאינם כלולים באופן מפורש בגבולות הפוליסה.
 9. יועץ מטעמכם הוא ענין שיש לשקול אותו, הוא אמנם מותנה בעלות נוספת אולם עשוי לדאוג לאינטרסים שלכם באופן טוב יותר.
 10. יש לשמור על כל העתק של מסמך הנוגע בדבר תביעה לחברת הביטוח.
 11. חשוב לדעת שביטולה של פוליסת ביטוח לעסק תגרור אחריה קנס כספי במרבית המקרים. אם חברת הביטוח שלכם מסכימה לוותר על תנאי זה יש לדרוש וויתור זה בכתב.
 12. קבלת הנחה מסוכן ביטוח אינה התחייבות להנחה בפועל. חשוב מאד כי ההנחה תיכלל בדפי הפוליסה. הנחה המתקבלת בע"פ מסוכן הינה עבירה על החוק במידה ולא נכתבה מפורשות, ואינה מחייבת את חברת הביטוח.

ביטוח לעסק

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא


הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב