אתרי צימרים מומלצים


צימרים סוף שבוע

אתרים מומלצים


פרסומת


איפור קבוע - כל המידע


לפני 18 שנים לערך נכנסה לשוק הקוסמטיקה שיטה של איפור קבוע הנותנת מענה לנשים עסוקות המעונינות לשמור על גווני הפנים הטבעיות בלי להשקיע את הזמן הדרוש לאיפור יומיומי. בנוסף, נותן איפור קבוע מענה של טישטוש פגמים זעירים הקיימים בפנים, מדגיש איזורים רצויים ומתקן סימטריה פגומה של הפנים.

כיום פונים לעבר איפור קבוע גם גברים המעונינים לשמר את הגוונים המקוריים בפנים או לטשטש נזקי גיל, שמש או סביבה אחרים.


איפור קבוע - איך זה עובד?


איפור קבוע הוא שיטה בה מוחדרים לפנים פיגמנטים בעלי צבע שמפיקים ממינרלים במכוני יופי מוסמכים. מחט חשמלית מוחדרת לשכבת העור העליונה תוך כדי החדרת פיגמנט הצבע לעור במהירות גדולה ביותר. לפני הטיפול של איפור קבוע נהוג למרוח על העור משחת אלחוש המונעת אי נעימות וכאב מיותרים בזמן הטיפול. בתום התהליך של איפור קבוע יופיעו בעור אדמומיות ונפיחות שיעברו כעבור כמה ימים. כעבור שבוע יתחיל העור בתהליך של קילוף שבסופו יתייצב הצבע הרצוי בעור. בשלב זה ניתן לבחון את התוצאות ולעבור עליהן במידת הצורך.

תוצאותיו של איפור קבוע אמורות להישמר כשלוש שנים. התהליך הינו הפיך בשימוש בלייזר או ע"י צביעה של שכבה חדשה בגוונים טבעיים על גווני האיפור אולם תמיד יוותרו על העור צלקות באיזור המטופל.

בשוק האיפור הקבוע מוצע ארסנל רחב ביותר של צבעים שניתן להשתמש בהם ובאיכויות רבות. יש לדאוג לעבור טיפול של איפור קבוע אצל מאפרת מקצועית כדי למנוע דהייה של הצבעים או עיוותם.


סיכונים אפשריים בתהליך של איפור קבוע


  • זיהומים בטיפול של איפור קבוע: יש להקפיד לחטא היטב את האיזור אשר עבר החדרת איפור קבוע כדי למנוע זיהומים.
  • אלרגיות בטיפול של איפור קבוע: כדאי לדרוש ביצוע טסט, משמע נסיון של החדרת הצבע למקום מוצנע כלשהו כדי לבדוק את תגובת העור אל חומרי האיפור ולמנוע התפתחות של אלרגיות (אדמומיות ונפיחויות), במיוחד בעור רגיש.
  • דלקות בטיפול של איפור קבוע: ישנם מקרים, במיוחד בטיפולי הדגשת שפתיים, שהעור עשוי לפתח דלקות.
  • . נשירה בטיפול של איפור קבוע: נשירה היא סיכון המתרחש בעיקר בהחדרה של צבע לאיזור הגולגולת. ישנם מקרים בהם טיפול של איפור קבוע באיזור זה עשוי לעורר זיהומים ונשירת שיער עקב פגיעה בשורשיו.

איפור קבוע

פרטים ליצירת קשר
* שם פרטי
* שם משפחה
* טלפון/נייד
  טלפון נוסף
* דוא"ל  ?
* אזור מגורים
  עיר מגורים
קודם
 
הבא

לקראת איפור קבוע


יש להקפיד על התנאים הבאים:

  • יש לוודא כי במקרה הצורך תינתן לכם האפשרות לטיפולים חוזרים של איפור קבוע עד לקבלת התוצאות הרצויות.
  • יש לפנות לשם איפור קבוע למאפרות מקצועיות המקפידות על תנאי היגיינה גבוהים ושימוש בחומרים מאיכות גבוהה.
  • לפני טיפול בשפתיים ע"י איפור קבוע חשוב מאוד להצטייד בתכשיר לטיפול בהרפס (זובירקס).
  • הקפידו שיוצג בפניכם תיק עבודות של איפור קבוע שנעשו במקום בו אתם מתעתדים לעבור בו תהליך של איפור קבוע.
  • רצוי להתחיל את הטיפול של איפור קבוע בבחירת טון אחד נמוך יותר מהצבע הרצוי. תמיד אפשר להכהות אותו. להבהיר זו בעיה גדולה יותר ואין זה אפשרי תמיד.
  • חשוב מאוד (!) שיוקצו לכם מיכלית צבע ומחט חדשות! איפור קבוע הינו טיפול שאמור להיות סטרילי ביותר ואין להתפשר על רמות ההיגיינה בשום אופן!

הבהרות לגבי שימוש באתר ותכניו: אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והשימוש בתכנים המופיעים באתר זה הינו על אחריותו הבלעדית של הקורא. המסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד ואין הנהלת האתר אחראית במישרין ו/או בעקיפין לתוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מהסתמכות על תכנים אלו, שאינם באים במקומן של חוות-דעת ו/או עזרה מקצועית. כמו-כן, אין הנהלת האתר אחראית, בשום צורה שהיא, על מהימנותו ושלמותו של המידע המפורסם כאן.

כניסה  •  צור קשר  •  שיתוף פעולה  •   השוואת מחירי ביטוח רכב